Nasi Partnerzy
Partnerzy

 

Ogólnopolscy Partnerzy Biznesowi

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od trzech dekad BANDI Cosmetics to sprawdzony i zaufany partner kilku tysięcy salonów kosmetycznych.

 

Dostarczamy bezpieczne i skuteczne preparaty - solidne narzędzia pracy dla profesjonalistów oraz szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji domowej. Nieustannie prowadzone prace badawcze rokrocznie przynoszą przełomowe receptury, dzięki którym należymy do liderów kosmetyki profesjonalnej w Polsce . Szczególne osiągnięcia mamy w zakresie eksfoliacji chemicznej, co potwierdza długa lista nagród i wyróżnień. Stale rosnące grono zadowolonych klientów profesjonalnych i detalicznych motywuje nas do jeszcze większego nakładu pracy i jednocześnie upewnia, że jesteśmy na właściwej drodze.
Zapraszamy do współpracy.

 

BANDI - marka oparta na wiedzy.

 

 

 

 

 

 

Paese to marka polskich kosmetyków do makijażu.

 

Asortyment produktów obejmuje kosmetyki do makijażu o szerokiej gamie kolorystycznej takie jak: podkłady, pudry, korektory, cienie, szminki, błyszczyki, kredki. Ponad to w ofercie znajdują się lakiery do paznokci, naturalne oleje pielęgnacyjne, serum oraz odżywki.
Własna produkcja pozwala na staranne dobieranie składników nie tylko pod względem funkcjonalności czy zastosowania, ale również z powodu dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych.

 

Wszystkie kosmetyki zawierają w swoim składzie komponenty naturalne, kompleksy witamin C, A, PP, B i E, olejki, woski, minerały, naturalne filtry przeciwsłoneczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie prowadzi kierunki kształcenia związane z medycyną a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Powstała jako pierwsza tego typu uczelnia w południowo – wschodniej Polsce. Nowoczesna, kształcąca na wysokim poziomie niepubliczna uczelnia zawodowa dąży do osiągnięcia coraz lepszej jakości kształcenia dostosowując swoją ofertę edukacyjną do potrzeb rynku pracy.

 


Od 2002 r. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia stawia na rozwój poprzez:
• dostosowywanie programów studiów do potrzeb rynku pracy,
• śledzenie najnowszych trendów w zakresie promocji zdrowia,
• wprowadzanie nowych kierunków studiów,
• kształcenie z uwzględnieniem innowacyjnych osiągnięć branży medycznej
i kosmetologicznej,
• doposażanie pracowni w najnowocześniejszy sprzęt,
• edukację praktyczną we współpracy z uznanymi ośrodkami odnowy biologicznej, opieki zdrowotnej i żywienia,
• współpracę z renomowanymi firmami branżowymi.

 

Prowadzenie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia kierunków związanych ze zdrowiem zobowiązuje Uczelnię do utrzymywania wysokiego poziomu kształcenia, odpowiedniej kadry, bazy dydaktycznej, nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu cieszy się ona wielką popularnością i uznaniem. Dowodem na to są mnożące się oferty pracy dla jej studentów i absolwentów.

 

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia po raz kolejny w roku akademickim 2014/15 uzyskała możliwość posługiwania się znakiem „Wiarygodna Szkoła” oraz „Dobra Uczelnia – Dobra Praca”. Po raz kolejny również jako jedyna Uczelnia w Małopolsce otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych„.

 

 

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
ul. Krowoderska 73, 31-158 Kraków
tel/fax (12) 423-38-40, e-mail: info@kwspz.pl
www.kwspz.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Dworze Elizy na gości czeka 51 luksusowo urządzonych pokoi oraz eleganckie apartamenty. Doskonałe warunki i niezwykle urocza lokalizacja hotelu w Kotlinie Kłodzkiej sprawią, że Dwór Elizy zapisze się w Państwa pamięci jako hotel w górach, do którego warto wracać.


Komfort i wysoka jakość świadczonych usług to najważniejsze elementy, jakich szukamy, by dobrze wypocząć podczas urlopu. Hotele SPA w górach to stosunkowo liczna grupa, dlatego warto wybrać najlepszy.

 

W Dworze Elizy dokładamy wszelkich starań, aby poczuli się tutaj Państwo rozpieszczani. Dlatego oferujemy szeroką gamę usług: Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych (Centrum SPA, Centrum Kosmetyczne, Centrum Rehabilitacyjne oraz Centrum Medycyny Estetycznej), basen, sauny, restaurację, w której serwujemy wykwintne dania kuchni europejskiej oraz kawiarnię-cukiernię, która osłodzi Państwu pobyt wytwarzanymi na miejscu łakociami.

 

Zespołowi SPA Medical Dwór Elizy przyświeca troska o spełnianie pragnień gości. Zapewniamy spokojną atmosferę, piękne krajobrazy okolicy, pełen pakiet usług, dobre samopoczucie i rozsądne ceny, czym mogą pochwalić się nieliczne hotele w Polsce. Dwór Elizy to najlepszy wybór dla każdego!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skuteczny, niezawodny pracownik Twojego salonu

 

GabinetOnline to profesjonalny system do obsługi salonów fryzjerskich i kosmetycznych.
Powstał on na podstawie doświadczenia wielu gabinetów z którymi mamy przyjemność współpracować.
Dzieki ich potrzebom i sugestiom stworzyliśmy system spełniajacy ich oczekiwania.
Program posiada wiele funkcji ułatwiających prowadzenie i obsługę salonów, a przy tym jest niezwykle łatwy w obsłudze.
Profesjonalne narzędzia zawarte w systemie pozwolą Ci na skoncentrowaniu się na kliencie i odciążyć Cię z obowiązków na które do
tej pory musiałeś poświęcać swój cenny czas.

Dzięki pracy specjalistów którzy stanowią trzon naszej firmy jesteśmy pewni że przechowywane na naszej platformie
dane są w pełni bezpieczne i zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem.
Współpracujemy z wieloma podmiotami zarówno w Polsce jak i za granicą w zakresie outsourcingu oraz administracji infrastrukturą informatyczną.

 


Rybczak i Wspólnicy Sp. z o.o.
ul. Przyjemna 4, 44-264 Jankowice
tel. +48 514 14 55 65, 693 88 51 02, 661 11 89 90

 

 

NIP: 642-318-72-10
poczta@rybczak.com.pl
www.gabinetonline.com.pl
www.rybczak.com.pl

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 „Magazyn Businesswoman life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

 

Businesswoman life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Zgodnie z Kim Kiyosaki, autorką książki „Bogata Kobieta” wierzymy, że świat będzie lepszy, jeżeli będzie w nim coraz więcej bogatych kobiet.